Druga część warsztatów “Leadership for the future”

W dniach 17-19 listopada odbył się drugi moduł szkolenia “Leadership for the Future” organizowanego przez Fundację Polska Wielki Projekt we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych. Seminaria, warsztaty i ćwiczenia poświęcone były tematyce przywództwa ze szczególnym uwzględnieniem dziedzin ekonomii i innnowacji. Podczas szkolenia uczestnicy poznawali technikę prototypingu i pracowali w mniejszych grupach nad własnymi projektami. W trakcie modułu zorganizowane zostały także spotkania dyskusyjne z wybitnymi liderami w dziedzinach przywództwa, sztuki i ekonomii, m.in. rysownikiem, malarzem i scenografem Januszem Kapustą, prezesem Giełdy Papierów Wartościowych, Markiem Dietlem oraz prezesem zarządu Banku Pekao S.A., Leszkiem Skibą.

W trzymiesięcznym programie „Leadership for the Future. Project for a New Generation” biorą udział młodzi liderzy z ośmiu państw i trzech kontynentów. Szkolenie prowadzone jest przez światowej klasy szkoleniowców – Aggie Kalungu-Bandę oraz Martina Kalungu-Bandę z Said Business School na Uniwersytecie Oxfordzkim. Obok głównych szkoleniowców, w treningu uczestniczą także eksperci gościnni, dzielący się swoją wiedzą w tematach filozofii, ekonomii oraz polityki.

Ostatni moduł szkolenia odbędzie się 6 grudnia w Krakowie, gdzie obok tematyki przywództwa w dziedzinie polityki odbędzie się uroczysta graduacja dla absolwentów szkolenia.