Jarosław Królewski Kongres Polska Wielki Projekt

Jarosław
Królewski

CEO Synerise S.A.

Laureat wielu prestiżowych konkursów i nagród krajowych oraz międzynarodowych, w tym m.in.: Microsoft Partner of the Year 2018-2019, tytuł jednego z 30 najbardziej obiecujących przedsiębiorców technologicznych na świecie według EY, zwycięzca plebiscytu Nowa Europa dla najbardziej innowacyjnych firm w Europie, organizowany przez Google, Res Publica i Financial Times oraz Digital Shaper Award 2018, Poland AI Person of The Year 2019, CEE x-Tech Awards 2019 – AI Innovation of the Year.

Od 2010 roku jest wykładowcą i pracownikiem naukowym na Akademii Górniczo-Hutniczej (dwa wydziały) w Krakowie, gdzie współtworzył wielokrotnie nagradzane kursy własnego autorstwa, m.in. Informatyka społeczna, e-ekonomia (najbardziej innowacyjny kierunek studiów w Polsce w 2012 roku według MNiSW) oraz Marketing Cyfrowy. Jest ambasadorem marki AGH i mentorem w sieci Polskiego Funduszu Rozwoju. Ukończył dwa kierunki studiów (informatykę i socjologię), obecnie pracuje nad interdyscyplinarnym doktoratem.

Był uczestnikiem wielu konferencji oraz gościnnym wykładowcą na uczelniach polskich i zagranicznych. Jest także autorem publikacji, w tym bestsellerów, wydawanych w ramach Wydawnictwa Naukowego PWN. Założyciel i twórca programu AI School and Academy, który trafił do szkół i przedszkoli w 2019 i 2020 roku w Polsce.

Uczestnik paneli:

2020: Cyfrowa przyszłość – czy świetlana?